Som tu prvýkrát

Beháš? Tak sa prihlás! Pretože beh si ty.

 

Účelom portálu Beh si ty je pomôcť pri výbere vhodného bežeckého podujatia a zabezpečiť vám jednoduchú registráciu i platbu štartového poplatku. Jednou z výhod registrácie cez stránku Beh si ty je fakt, že každý užívateľ si vytvorí svoje konto, kde bude mať uložené svoje údaje a na prihlásenie sa na podujatie si stačí zvoliť kategóriu resp. vyplniť doplňujúce údaje k registrácií na podujatie.

 

VYTVORENIE KONTA UŽÍVATEĽA STRÁNKY BEH SI TY

 

Ak nemáte svoje užívateľské konto, vytvorte si ho. Kliknite na nápis VYTVORIŤ KONTO uvedený v pravom hornom rohu nášho portálu a pokračujte podľa inštrukcií.

 

PRIHLÁSENIE NA STRÁNKU BEH SI TY

 

Ak už máte svoje konto, prihláste sa na stránku pod svojim e-mailom a heslom. Kliknite na nápis PRIHLÁSIŤ SA uvedený v pravom hornom rohu nášho portálu.

 

Pokiaľ si nepamätáte heslo, zvoľte Zabudnuté heslo.

 

Skontrolujte si údaje uvedené v Môj profil. Ak sa vaše údaje menili, aktualizujte si ho a uložte. Pokiaľ ste práve registrovaný na niektoré podujatie, nie je možné zmeniť v profile základné údaje – meno, priezvisko, pohlavie a dátum narodenia.

 

REGISTRÁCIA NA PODUJATIE – EXISTUJÚCI UŽÍVATEĽ

 

  • Najskôr sa prihláste na stránku Beh si ty pod svojim e-mailom a heslom. Kliknite na nápis PRIHLÁSIŤ SA uvedený v pravom hornom rohu.
  • Vyberte si beh, ktorého by ste sa radi zúčastnili.
  • Prečítajte si pozorne Propozície behu, v ktorých nájdete všetky potrebné informácie o trati, termínoch prezentácie, či iných podmienkach podujatia.
  • V záložke Registrácia si vyberte svoju kategóriu, prípadne vyplňte ďalšie údaje potrebné k registrácii a zaznačte súhlas s podmienkami registrácie.
  • Zvoľte voľbu REGISTROVAŤ SA NA PODUJATIE.
  • Po úspešnej registrácií na podujatie, vám príde potvrdzovací e-mail. Pre istotu si skontrolujte údaje uvedené v e-maily aj v Štartovnej listine.
  • Následne môžete uhradiť štartovný poplatok podľa inštrukcií v propozíciách a v potvrdzovacom e-maily.

 

Pokiaľ na podujatí, na ktoré ste sa práve zaregistrovali je možná platba on-line cez portál Beh si ty, zobrazí sa vám táto voľba po registrácii. Výhodou on-line platieb je, že systém platbu automaticky priradí a zobrazí v štartovej listine. Platby realizované bankovým prevodom sa párujú manuálne, raz za týždeň.

 

REGISTRÁCIA NA PODUJATIE AKO NOVÝ UŽÍVATEĽ

 

Pokiaľ sa chcete zaregistrovať na podujatie a nemáte ešte užívateľský profil, vyberte si podujatie, ktorého sa chcete zúčastniť a v záložke Registrácia vyplňte svoje údaje.

 

Ak zvolíte voľbu REGISTROVAŤ, zaregistrujete sa na podujatie a súčasne si vytvoríte užívateľské konto na portáli Beh si ty.

 

Ak zvolíte voľbu REGISTROVAŤ SA BEZ VYTVORENIA KONTA, tak sa zaregistrujete na podujatie ale nevytvoríte si užívateľské konto. V takomto prípade neviete upraviť svoju registráciu na podujatie, registrovať členov rodiny, sledovať svoju históriu podujatí, výsledky, ani realizovať on-line platby cez portál Beh si ty.

 

Ak ste v minulosti uskutočnili registráciu bez vytvorenia konta a teraz sa chcete registrovať ako užívateľ stránky Beh si ty, môžete na to použiť e-mail, ktorý ste pred tým uviedli a zvoliť voľbu REGISTROVAŤ. Vytvoríte si tak užívateľské konto a predošlá registrácia bude k nemu priradená.

 

REGISTRÁCIA ČLENA RODINY RESP. OSOBY BEZ E-MAILU

 

Dieťa, člena rodiny, resp. inú osobu bez uvedenia jej e-mailu môžete prihlásiť dvoma spôsobmi:

 

1. Registrujte sa na vybrané podujatie a v záložke Registrácia sa vám objaví voľba CHCETE REGISTROVAŤ AJ ČLENA RODINY? Tu vyplníte údaje ďalšej osoby, bez potreby zadávať nový e-mail.

 

2. Pokiaľ nechcete sa zúčastniť podujatia, ale máte už svoj e-mail evidovaný v užívateľskom konte, môžete inú osobu prihlásiť na podujatie ako „nový užívateľ“ (neprihlásený na stránku Beh si ty) s tým, že zvoľte voľbu REGISTROVAŤ SA BEZ VYTVORENIA KONTA. Takáto registrácia nebude priradená k vášmu užívateľskému profilu.

  

HROMADNÉ PRIHLÁŠKY

 

Pokiaľ sa registrujete na podujatie hromadne, napr. cez firmu a máte už svoj užívateľský profil na Beh si ty, uveďte do prihlášky svoj VS a e-mail, aby registrácia bola priradená k vášmu kontu. Bez týchto údajov budete registrovaný, ako nový užívateľ a registrácia nebude priradená k vášmu užívateľskému profilu.

 

UPOZORNENIE

 

Pokiaľ je váš e-mail už evidovaný, v minulosti ste sa registrovali na niektoré podujatie. Databáza Beh si ty je zjednotená s portálom Môj event, cez ktorý sa v minulosti dalo registrovať na podujatia. Ak už máte existujúce konto, nie je nutné vytvoriť si nové, stačí sa prihlásiť na stránku Beh si ty. Pokiaľ si nepamätáte heslo, využite funkciu Zabudnuté heslo.

 

Otázky ohľadom prihlásenia, alebo potrebujete pomôcť s registráciou na podujatie, alebo chcete zadarmo využiť portál Beh si ty na registráciu účastníkov vášho vlastného podujatia, napíšte nám na e-mail info@behsity.sk. Budeme vám vďační za vaše postrehy a pripomienky!

 

Tešíme sa na vašu účasť na bežeckých podujatiach!

 

BEH SI TY